| Edy_9245 a întrebat:

mi-am cumparat un pc nou cu placa 512 mb ati radeon hd si Intel pentium D 2.80 ghz- 2.79 ghz,deci e dual core si am 1, 50 gb ram.Mi-am luat prison break the conspiracy si mi-se misca in lag ce pot face Am windows 7.PS funda.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Windows 7 si 1.5 GB ram? Mistooo. Ce placa video e aia? Incearca sa pui XP pe el sau mai fa rost de ram cit sa ai MACAR 4 GB.

2 răspunsuri:
| danimot a răspuns:

Lasa umbrele la o calitate mai mica, sau setarile grafice pana se misca normal

| danimot a răspuns:

Salut, lasa calitatea umbrelor la un nivel mia mic, sau calitatea grafica