| hype123 a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul (xp). Cu placa video am rezolvat-o, dar cu audio nu... CD`u e crapat... Va rog repede dati-mi si mie un link cu driver audio, eu am mai cautat si inca, caut, de vreo 3 ore dar la toate, absolut totate imi spune " The system cannot find the path specified" si dupa ce dau ok imi zice
PackageFor TheWeb Error... sad! AJUTOR!
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| BigG a răspuns:

Instaleaza programul de pe acest site www.Ma-Config.com si iti exact ce driver si de unde sa il descarci.

1 răspuns:
| hype123 explică:

Am rezolvat problema cu SLIMDRIVERS!
Multimesc celor care au incercat sa ma ajute si celor care urmau happy dar am rezolvat, si cum BigG este primul, el va avea onoarea de a primi FUNDA