| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Nu imi merge Samp-ul! De fiecare data cand dau connect la un server, imi apare intr-o secunda, chestia aia cu crash crying... Chestia e ca nici nu se deschide jocul, apare direct! Va rog frumos, ajutati-ma...

3 răspunsuri:
| MaryanHD a răspuns:

Ai crackul instalat in folderul cu GTA? Daca nu, instaleaza din nou GTA in folderul : \C:/ProgramFiles\RockstarGame\GTAsanAndreas.
dupa scrie pe net : download gta san andreas crack no cd si extrage-l in folderul acela.
dupa incearca sa intrii in samp. daca nu iti merge, uitate pe youtube happy
Funda? puppy dog eyes

| αʅҽxƈσσʅʅ explică (pentru MaryanHD):

Normal ca am craku, dar nu am folderul ala cu rockstar...

| MaryanHD a răspuns (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

Reinstaleaza'l in \C:/ProgramFiles\RockstarGame\GTAsanAndreas.