| Seijūrō a întrebat:

pentru cei care joaca dota2.
Momentan sunt incepator si nu stiu de unde sa incep pentru a deveni cat de cat bun daca imi puteti explica cum se joaca si care sunt caracterele acestui joc (sau un sait ).
Dau funda celui care ma poate ajuta

1 răspuns:
| Efilopialul a răspuns:

Deci in primul rand eu am invatat sa joc acest joc fara ajutorul nimanui.Ca sa il joci nu e asa greu iti trebuie minte, trebuie sa faci planuri, trebuie sa fi cumunicaticv si sa stii sa pierzi.Are in jur de 100 de caractere chiar si mai mult.Trebuie sa iti alegi singur un jucator. Daca tot nu stii fa misiunile de la play gasesti camapni.Asa e cel mai usor!