| unromantraditional a întrebat:

Sall TPU, Puteti sa imi dati o lista cu cateva jocuri multiplayer care pot sa ruleze pe:512MB RAm, 256mb Geforce 5500, 5. 3ghZ, stiu ca pc-ul e slab, dar jocuri ca Metin2, AirRivals sau altele merg destul de bine, va rog sa nu pomeniti de metin2(naspa rau)...si servere private sunt bune big grin

1 răspuns:
| Alexandru194 a răspuns:

Ai incercat sa joci World of Warcraft? ( WoW ). toate versiunile sunt bestiale. Incearca www.wow.freakz.ro (are versiune cataclysm)... este cel mai bun server de wow din Romania. este server privat, faci ce vrei pe el. faci lvl foarte repede. iti merge ok dar sa joci cu el la LOW.