| Valeanu_Valentin_1999 a întrebat:

puteti sa-mi explicati si mie cum sa creez usor un metin (no hamachi)(no youtube)

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa ai un calculator bun care sa mearga bine altfel nu va merge (sau se va bloca).

2 Trebuie sa ai programele necesare pentru a face un server de Metin2:
-Navicat
-Filezila
-Client
-Server Files
-Portmap
-xampp
-homapage
-Virtualbox sau Virtualpc2007

3 Am un tutorial aicea:
http://goo.gl/mgkRQG

4 Este un tutorial video care te poate ajuta asa cum ai zis (No hamachi si no youtube).

5 Daca urmaresti pas cu pas fiecare etapa poti sa ia servarul tau de Metin2 (acel server este un server tip chinezesc de test) pentru incepatori.