| al3ks a întrebat:

(SCUZE DE CAT.)Am lvl 13 la Metin 2 Ro si am misiunea aia cu "Adu Materialele" mai am fierea aia de adus su nu o gasesc dar scrie fiere de urs si in poza arata alta?! Fierea simpla adica "Fiere" si scire "Fiere de urs" unde o gasesc?! plss funda cel mai bun raspuns (ma cheama FuGTimes cu Hack)winking

Răspuns Câştigător
| cosminmarcos a răspuns:

E simplu, omori ursi normali, nuflamanzi, nu grizlly, nu brun...simpli,eu n-am reusit la lut da nu stiu pe care mistreti sai omor, ca scrie rosii salbatici si nu exista salbatici