| ANDREIALEX99 a întrebat:

Spuneti-mi si mie nume de Autoboti (stiti robotii aia buni gen Optimus).
Eu doar pe Optimus il stiu. Pls spuneti-mi voi.

Răspuns Câştigător
| Schmuky a răspuns:

Brawn, Bluestreak, Bumblebee, Cliffjumper, Gears, Hound, Huffer, Hauler, Ironhide, Jazz, Mirage, Prowl, Ratchet, Roller, Sideswipe, Sunstreaker, Trailbreaker, Wheeljack si Windcharger. si Decepticonii :Starscream, Skywarp, Thundercracker, Reflector, Soundwave, Laserbeak, Buzzsaw, Ravage, Rumble, Frenzy si Shockwave si Megatron. Funda?

1 răspuns:
| Ady1313 a răspuns:

Bublebee, ironhide, sideswipe, hound, funda