| VIPSn1p3R a întrebat:

Sall TPU
Spuneti-mi si mie un program in care pot sa editez un videoclip adica sa scriu in videoclip sau la videoclip dar in afara de windows movies marker
P.S un program mai usurel sa nu fie complicat

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Movie maker e cel mai usor @.@

| PurpleShadows a răspuns:

Camtasia Studio, destul de usor. si daca vrei sa editezi mai ca lumea recomand Sony Vegas Pro 10, 11, 12 care vrei eu am versiunea 10 si pot spune ca e super.dar o sa ai dureri de cap prima data cand o sa lucrezi in el in caz ca nu ai habar ce sa faci happy hai bafta

| Dany1068 a răspuns:

Încearcă Cyberlink Power, sper că te-am ajutat