| ionut332 a întrebat:

spuneti-mi un metin2 ca hammerul sa te dea de la lv max fara modatii sa aive arme+9 in shop stiti voi va rog eu ca m-am plictisit DAU FundaVOT

3 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Iti las un link unde gasesti multe servere private. Sub fiecare scrie ratele, scrie daca sunt iteme epice pe server si scrie de la ce level te da si care este levelul maxim.
http://www.e-joc.info/category/metin-2/

| ionut332 explică (pentru selfie):

Poti sami recomani unul?

| selfie a răspuns (pentru ionut332):

M-am lasat de Metin tongue Am fost la un prieten care juca Earth si in map 1 este mai multa lume decat pe Ro laughing Doar ca trebuie sa cresti, nu te da la level maxim.