| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cum imi iau frezuri la metin2ro ca acelea cu banderola? plzz Funda

Răspuns Câştigător
| daria2000 a răspuns:

In coltul din stanga jos ai un banut care se invarte ( acum este Pastele este un ou albastru). Dupa ce ai apasat cu un dublu -clik (stanga) pe ou din stanga jos ti se v-a deschide o pagina. In stanga paginii ai mai multe categorii; tu alegi categoria "Frizuri". De aici este foarte usor daca ai cumparat Monede Dragon cu bani reali. Ca sa poti cumpara o frizura iti trebuie 39 Monede Dragon. Funda?

3 răspunsuri:
| anonima20 a răspuns:

Si la D/S vorbiti despre rahatul asta de metin? bagami-as pl in elraised eyebrows

| Fizy93 a răspuns:

NU AICI se posteaza intrebarile pentru jocuri! Chiar daca as sti nu ti-as raspunde!

| daria2000 a răspuns:

In coltul din stanga jos ai un banut care se invarte ( acum fiind Pastele este un ou albastru). Dupa ce ai apasat cu un dublu -clik (stanga) pe ou din stanga jos ti se v-a deschide o pagina. In stanga paginii ai mai multe categorii; tu alegi categoria "Frizuri". De aici este foarte usor daca ai cumparat Monede Dragon cu bani reali. Ca sa poti cumpara o frizura iti trebuie 39 Monede Dragon. Funda?