| FreshRedBull a întrebat:

Sall TPU
Stie cineva daca merge sa bag muzica din calc in fifa 07 si daca da cum?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Nu ai cum. Fifa are incorporate melodiile proprii de la inceput si nu poti sa adaugi tu altele... Dar poti porni melodia, pornesti fifa si asculti asa melodiile, ca merg.
Funda?

| FreshRedBull explică (pentru Darius392):

M-ai intristat rau de tot dar tot ai Funda

| Darius392 a răspuns (pentru FreshRedBull):

Eu n-o vad.

| FreshRedBull explică (pentru Darius392):

Uitete mai bine

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cineva pe un forum spunea ca, daca folosesti aplicatia Sound Master 07, ai putea asculta direct din joc piesele preferate, fara sa mai deschizi alt player. Cauta softul si cred ca vei gasi si instructiuni de configurare, astfel ca dorinta ta sa devina realitate. Eu doar am dat indrumari; n-am folosit programul si nu stiu cum lucreaza. Sper sa te descurci! Il gasesti pe softpedia.