| PesPuma2013 a întrebat:

Sall TPU, stiti ca eu sunt cu jocurile imi spune si mie cineva lamborghini aventador este in nfs carbon. Sa stiu daca merita descarcat. Mersi mult

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Ce ai vazut tu pe youtube sunt moduri.

4 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Nu este.In carbon e doar Murcielago, Lamborghini Murciélago LP640 si Gallardo

| PesPuma2013 explică (pentru MikeAlexis):

Dar pe youtube arata ca este si aventador.

| PesPuma2013 explică (pentru MikeAlexis):

Heyyy,dar in shift 2 este? Sau daca sunt iar moduri zim si mie cum sa le bag.

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru PesPuma2013):

Este foarte simplu ca iti dai seama dupa, Aventador a aparut in 2012 odata cu NFS THE RUN, carbonul era in 2006 facut, deci nu are cum sa fie aventador in el decat cu mod

| MikeAlexis a răspuns (pentru PesPuma2013):

Ce ai vazut tu pe youtube sunt moduri.