| anonimm997 a întrebat:

Ultimele jocuri pe care le-am jucat au fost Fifa08 si 07 Mt2 si RO si private server si pvp Counter-Stricke ce jocuri mai misto asa imi recomandati in afara de cele de mai sus ca de alea m-am plictist si as vrea sa jock si alte jocuri mai misto asa daca stiti sa-mi spuneti niste jocuri cu razboaie cu armate cu tancuri din astea? fUnDyTzA cin imi spune

Răspuns Câştigător
| DJRapT0r a răspuns:

Scri pe net" Jocuri cu Ahile " si iti da e cu bataie funda?

1 răspuns:
| speed_4826 a răspuns:

Pai ar fi age of empires3 empire earth2 rise of nations...astea le-am jucat si mie mi-au placut sper sati placa si tie. Funda?