| DanutzDanutz a întrebat:

unde pot gasi need for speed underground 2 dau funda

2 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Eu cred ca in loc sa dai funda mai bine dai banii pe joc si il cumperi in varianta originala, nou sau SH (poate gasesti pe cineva care vinde)!

Daca vrei sa il gasesti este de ajuns sa cauti pe Google sau pe alt motor de cautare "need for speed underground 2" si din rezultatele obtinute cu siguranta vei gasi un dealer sau un reseller de unde poti cumpara jocul.

Sunt curios cati ani ai...
M-a mai intrebat cineva in varsta de 18 ani aceeasi intrebare si i-am dat acelasi raspuns. Intr-un final a cumparat jocul, dar problema nu a fost asta ci faptul ca s-a jucat pana cand... de fapt cred ca se mai joaca si acum, lucru care nu este neaparat rau daca l-ar fi facut in mod rational.
Pe scurt, a picat BAC-ul... de doua ori!
Daca vrei sa ii calci pe urme... go ahead and be(come) underground (2 or whatever)!winking

| Fly2Sky a răspuns:

Foarte simplu scrii asa pe google:nfs underground 2 download free si dai pe primul rezultat sper ca ti-am fost de ajutor funda?