| Adrinator a întrebat:

Urmatoarele intrebari sunt pentru cei care joaca Dino Storm. Cum pot sa fac rost de Fame? Ca am lvl 12 si am numai 3, 000 si ceva... Stiu cam putine pentru lvl. 12... Da vreau sa aflu cum sa fac repede multe fame! Si as dori sa imi dati si coduri (Sa fie valabile) pentru joc... Dau FUNDA celui care vine cu un raspuns bun si cu multe coduri.

Răspuns Câştigător
| 13524 a răspuns:

Daca mai ai nelamuriri sa ma intrebi. Sper ca te pot ajuta happy

1 răspuns:
| 13524 a răspuns:

Buna si eu am aceeasi problema ca si tine.Sunt lvl 16 si an 4.000 fame. Fame se poate obtine cand te autentifici si la unele questuri ca de exemplu evolueaza un dinozaur/arma pana la lvl...
ps:nu exista coduri pentru fame