| sebastian1999 a întrebat:

..va rog frumos, imi spuneti si mie de unde pot lua clientul vechi de la metin2 guabina?

1 răspuns:
| GmVenNo a răspuns:

Salut sebastian1999, poftim clientul:
http://www.metin2server.com/descargas
Nu as fi de acord sa tragi clientul vechi, si chiar de l-ai trage jocul nu va merge deoarece acum au mai facut eventuri, au aparut arme/armuri/mape noi, iar daca tu vrei sa intri pe joc dupa un client vechi, setarile nu se vor mai potrivi si va iesi ceva groaznic(ex: ei au bagat iepure de paste, tu ai clientul vechi, iepurele de paste nu va aparea la tine in joc si la ceilalti da.)si tot asa, nu se potriveste si nu merge jocul.
Sper ca ai inteles si chiar te-am ajutat!
Fundita?