| Alexandru_6465 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati deci cand descarc metin2 tim mia apare start joc configurare si inca ceva si eu dau start joc dar cand vreau sa-l joc alta data nu stiu de unde sa-l iau vasi fi recunoscatori daca mi-ati spune unde poate salva metin2 tim! Dau fundoi!

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pai cand l-ai downloadat si ai primit un patch in fisierul download sau unde l-ai salvat.Deci cand l-ai instalat jocul sa descarcat fisier cu fisier in folderul unde era acel patch.Deci normal acolo trebuie sa fie. Funda big grin

| monyk95 a răspuns:

Buna! iei arhiva d pe site o salvezi p desktop, dai extract here si iti apare un folder.pe urma il deschizi si dai open pe imginea din folder. Dupa ce se descrca il iei de acolo din folder. este imaginea aia cu metin2 neclara. sper ca te-am ajutat! FUNDAtongue