| RadXx a întrebat:

Sall TPUcrying((( varooog ajutati-ma am luat de curand nnk intru an el si imi da eroare cand e la resurse si imi iese automat straight facestraight face e de la client. dll dar nu stiu cum sa rezolv problema aceasta si daca imi dati un video din acela cu fatal error m-am uitat dar problema este ca eu an nnk nu am decat setings users nu stiu ce etc si n-am clientul ala care al are cel care a facut video cu fatal error deci va rog daca e ajutati-ma va rog va imploooor dau fuuunda voturi si daca stiti si vi sa mai antamplat contactati-ma la florentindica si bonus daca ma ajutati primiti si janidos gratis cu care puteti demara orice vreti dar vil dau pe mes :pwinking asa ca va dau 3 recompense asa ca daca puteti sa imi spuneti cum sa fac simi va merge va voi da funda 3 voturi si janidos triplu haideti va rog heeeeelp astept rasp,

3 răspunsuri:
| KidDuletzu a răspuns:

Pfffaii... Greu e limbile Romaneste rolling eyes

| cargodrive a răspuns:

DAmi ad marius_ronaldo37 til fac prin team wiewer

| xCruz a răspuns:

Dai add cslolz si jucam si impreuna dupa ce te ajutsmug uite aici niste pasi
NNKServer-1 pw:123 Hamachi