| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa fa un anunt despere cs1.6, veniti pe server :95.64.36.36:27015 este foarte tare si cautam admin id mess:ionutvlad209@yahoo.com nume de jucator Gh0sT admin si cautam mai mutli playeri si admini, dar Daca vreti admin 1)orifaceti ceree sau 2)Vorbesc cu prietenul meu modelator astept raspunsu daca v-a placut sau nu v-a placut

1 răspuns:
| bosuletzu2002 a răspuns:

Ma da-mi si mie te rog frumos un cont dau un pe united pe el pmme pe mail banualexandru957@yahoo.com