| alexmzr a întrebat:

SALL TPU... Vreau sa fac un sv de metin2 privat de preferabil fara hamachi. Vreau pe cineva sa ma ajute cu programul Team Viewer.Id meu este:eu_mazareanu99. Datii add,dati-mi buzz si spuneti ca:"sunt dupa TPU, in legatura cu sv de metin" sa stiu eu sigur.Dau funda si il fac unul din membrii din staffbig grin

1 răspuns:
| ionica23 a răspuns:

Bine ai venit la Metin2Dreams! Paseste intr-o lume fantastica cu orase pitoresti si peisaje impresionante. Te asteapta lupte primejdioase! Devino maestru in artele martiale si protejeaza-ti tara de Forta neagra a Pietrelor Metin.

www.metin2dreams.ro
Server privat Metin2 Hard PVM 100x3.
Intra acum!