| Seijūrō a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu 2 lucruri despre metin2 big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin
1. imi putei spune bonusurile de PvP daica ce bonusuri trebuie sa pun pe arma armura scut...
2. Poate o sa radeti de mine dar asta e chiar nu stiu sunt intro breasla si breasla aceasta face multe dueluri si eu nu stiu cum sa particip adica in stanga jos imi apare semnul de breasla si celui cu care ne luptam.Dau FUNDA PENTRU CINE MA POATE AJUTA +Vot

Răspuns Câştigător
| MytzaMytz a răspuns:

Pai:
1.Pentru PvP se une Semi-Om,pvp,doua maini,sabie,si depinde ce vrei sa invingi, poti pune si aparare contra cutite, evantai, sabie, 2 maini etc, si pietre anti-sura, war, shaman, ninja.
2.Pai e acolo arcasul ala in oras nu mai stiu exact cum se numeste, este pe langa cerc, du-te la ala si e acolo..baftawinking
P.S:Funda?