| 3NGL3ZUL a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu minecraft. Minecraft? Da minecraft joc de prin mai iunie si is destul de bunicel in singleplayer dar vreau sa ma apuc sa joc pe un sv si spre rusinea mea habar nu am comeninzile ce trebuie sa faci ( nu vreau sa dau sv ca e interzis parca cu reclama) Adica am niste bani si am nev de mai multi si presupun ca trebuie sa ma angajez si nu stiu
Si acum vreau sa ma ajutati sa imi instalez si eu niste moduri

Va multumesc anticipat dar va rog sa nu imi dati mesaje gen aaa esti un fraier ca eu de cand m-am apucat de mc stiam toate astea da ei bine eu nu stiu si pana la urma siteul asta e pentru a ajuta oameni
Deci mersi anticipat si astept raspunsuri cat de curand ( sper sa cititi tot )

1 răspuns:
| Cosmynelo10 a răspuns:

Man asta caut si eu, dar vad ca nu gasesc nimic
daca gasesc te anunt
Bafta in continuarewinking