| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, vreau sa-mi deschid un server de samp si pentru alti playeri sau jucatori
Problema vine cand dau ip luat de pe un site si l-am dat la cineva ii aparae retreving info

la server.cfg am facut totu bine si in + am cautat pe net ip meu de la calc prin siteuri l-am dat la cineva dar i-a zis retrevig info

Eu am router wifi si net de la rds am auzit ca trebuie sa fac pord forwaing sau ceva de genu acesta

Daca cineva poate sa ma ajute sa ma contacteze pe yahoo mesenger la id mihai.luci11

Help plz! Dau funda + orice rank care sil doreste respectivu (ex:admin, lider de factiune)

1 răspuns:
| anonimus22222 a răspuns:

Da-mi accept, pe mess