| ionutcool a întrebat:

vreau si eu un cod la grepolis pentru "monede de aur" dar daca nu exista nu e nimic oricum mersi anticipat big grinwinking aa da dau si

1 răspuns:
| robby212 a răspuns:

Nu, nu exista, chiar daca ar exista, ar fi ilegal, pentru ca cei de la InnoGames pe ce muncesc si intretin jocurile? Nu tot pe bani? Gandeste-te, daca ar fi asa ceva toti ar lua, cine crezi ca siar mai face cont premium cu bani? Sa fim realisti, nu exista, daca vrei sa faci monede gratis, invita jucatori din alte lumi pe care ii cunosti pe lumea in care activezi tu, sau prin adresa de Yahoo Messenger.