| cataboos99 a întrebat:

SALL TPU. Vreau si eu un simulator auto cu semnalizari,treceri de pietoni, etc. Dar vreau unul sa mearga la un laptop cu 2 GB Ram, procesor Intel core 2 duo 2.0, placa video 259 MB.Nu vreau city car driving pentru ca trebuie sa dau bani pentru un cod care mil cere la intrare in joc.Dau funga! Mersi snticipat:*

1 răspuns:
| RomanicCraft a răspuns:

Garcea Driving Simulator 2021. Poti fi beat la volan, chemi gagici in masini, injuri vecinu din bloc (ti-o busit masina ieri). happy