| GoodLiker a întrebat:

Sall un baiat are un server misto de cs dar vreau sa iau legatura cu el fiind ca nu are playeri pe server si as vrea sa vb cu el cum ii aflu adresa de mess dupa ip?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am auzit așa ceva. Te conectezi pe serverul respectiv și le ceri playerilor id-ul fondatorilor. Dacă nu sunt playeri, caută un forum, este imposibil să nu găsești o adresă acolo.

| GoodLiker explică (pentru anonim_4396):

Pai nu mai e niciun alt admin acolo si nici forum ii intreb pe playeri care mai intra uneori dar zic ca nu stiu founderu

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoodLiker):

Și ce server e ală fară admini?

| GoodLiker explică (pentru anonim_4396):

Daca nimeni nu stie cine e Founderu deunde... sa aiba unu admin