| Niculae_Luci_1997 a întrebat:

Sall vreau si eu sa joc minecraft cu tekkit si imi pot face cont pe minecraft ma duce in mojang,am facut pe mojang si scriu pe tekkit mailul si parola nu merge, scriu numele si parola si tot nu merge ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bernard_Alexandru_1996 a răspuns:

Asa Am Patit Si Eu Si M-a Ajutat Cineva Sa Mi-l Fac. Asa Ca Pune Pe Cineva Mai Profesionist Sa Ti-l Faca!

| Niculae_Luci_1997 explică (pentru Bernard_Alexandru_1996):

Cred ca asa am sa fac merci de ajutor.

| Bernard_Alexandru_1996 a răspuns (pentru Niculae_Luci_1997):

Cu Placere!