| ionut244 a întrebat:

Sall vreau un Metin2 cu 250 lv dar sa fie totul la magazin skiil P tot si in care sa nu mearga switboot sa aiba o securitatea foarte buna in care sa nu mearga hakuri gen energi. iron cel mai bun raspuns funda vot

1 răspuns:
| AlleMrr69 a răspuns:

Metin in care sa nu mearga switboot nu prea exista. Eu te sfatuiesc sa incerci metin2steel si vezi daca iti place. Ai aproape totul in magazine ...mai trebuie doar sa strangi limbi (din templu), dinti de orc si globuri de gheata pentru perle sa poti plusa sau evolua. Orcum daca intri pe el ai sa vezi acolo. P.S. Singura problema este ca in steel sunt moduri..deci nu stiu vezi tu.