| dumitru a întrebat:

Salll TPU
Ce jocuri imi recomandati pentru un laptop Lenovo G560 cu Procesor Intel Pentium CPU P6100 @ 2. 00GHz Ram 3gb; 32bit

3 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Fa-ti steam si joaca TeamFortress2. Poti juca LeagueOfLegend's(il iei de pe site-ul oficial) si gta4 ar trebui sa mearga ok, cod4, World of Warcraft cataclysm, left4dead1 si 2

| Coby a răspuns:

Salut trimite`mi mie in privat adresa ta de mail si eu iti trimit o invitatie la darckOrbit si te ajut sa faci lvl si sa aderi si intr-un clan bun dar trebuie sa te inregistrezi pe serverul europa globala (fara nici un numar) si pe compania vru si o sa cmunica`m in team spike 3 si sa stii ca este cun clan destul de bun. cred ca am scris corec ca imi este lene sa-l mai editez happy

| ToaderAndrei a răspuns:

Fifa 2012 sau 2013, nfs carbon, cs extreme, wrestling 2012 v3