| LanGooP a întrebat:

Salllut TPU.Am si eu o intrebare. Exista vreun site in care sa faci euro pentru steam prin niste chestii pe facebook? M-a rugat un prieten sa ii fac 5 conturi, dar nu vrea sa imi spuna si mie site-ul

2 răspunsuri:
| CosminGabriel2000 a răspuns:

Sunt niște tâmpenii cei drept, dar mereu te pun să completezi survey. Cel mai bun sfat de a face bani este prin Adf.ly, pui link-uri și le dai cunoscuților, numai știu exact, parcă la 1000 accesări = 1 euro, și mai ai nevoie de un cont bancar de unde să scoți banii tongue,(VISA poate fi creat online). Deci este o prostie treaba asta cu bani pe steam în opinia mea. tongue

| LanGooP explică (pentru CosminGabriel2000):

Eu nu cred asta... Am vazut cu ochii mei cum a facut 1 euro din niste chestii... Iar acea persoana nu isi permite sa completeze survey-uri, deci nu exista. Dar mai am o intrebare: prin adf.ly se poate trimite bani si prin paysafecard?