| armageddon22 a întrebat:

Sallut! am si eu o intrebare :...
la dragon city pe facebook cum obtii dragonul pirate adica ce combini si unde am lv 28 si inca n-am nici 1 legendar va rog ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Pe site-ul asa gasesti orice dragon si orice despre dragoncity, iclusiv toate combinatiile si de la deus vaild.http://dragoncity.wikia.com/wiki/Dragon_City_Wiki dai la Dragons si cauti pirate dragon si o sa scrie din ce se poate face din water+dark dar poate sa iti iasa si petrol.

| armageddon22 explică:

Multumesc dar stiam de site-ul acela deci nu mi-ai fost de ajutor...alt raspuns"?