| franzela1q a întrebat:

Sallut am si eu o problema cu GTA IV dau sa intru pe el si apoi dau PLAY dupa cateva secunde imi apare GTA IV FATAL ERROR :RMN40 imi puteti spune ce sa fac?

6 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Ce windows ai instal? am patit si eu ca tine! rezolvarea:http://romaniazone.blogspot.ro/2009/02/gta-iv-fatal-error-rmn40.html

| franzela1q explică (pentru defapteunuexist):

Am windows XP daca instalez aia imi merge?

| defapteunuexist a răspuns:

Da!

| Dovahkin20 a răspuns:

Pune crac-ul acolo unde ai instalat jocul. Apoi ii dai click si ar trebui sa iti mearga. Daca nu da un restart si daca nu merge din nou...nu e bun jocul.

| franzela1q explică:

Am windows xp deci daca instalez aia merge?

| franzela1q explică:

Nici cum nu gasesc sa instalez aia... ma poti ajuta cumva?