| SkyDiavlos a întrebat:

Sallut TPU!
Am nevoie de ajutor!
Care are sa-mi dea si mie un program sa randezi foarte repede.
Am inteles ca sone vegas radeaza cel mai bine.
Daca imi ziceti si mie un program care randeaza videouril foarte repede datimil sa-l instalez si sami arataci cum lucrez cu el.
Va rog dau funda.

Skype:Tarnauceanu2
MESS:marianu14
Daca nu mi-l dati prin mess sau skype!
Multumesc TPU!

2 răspunsuri:
| 4Tuning a răspuns:

Pai Video Pad editor este cel mai bun la randat, randeaza un video care vrei sa ai 1080 HDin maxim 5-10 minute.

| SkyDiavlos explică (pentru 4Tuning):

Mil dai si mie Dar trebuie sami arati ce trebuie sa fac unde il instalez adaugam pe mess sau skype si aratami!