| motanel78 a întrebat:

Sallut TPU am o problema cand vreau sa dezinstales san andreas imi apare eroare RunDLL ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si ce scrie in eroare? Fa un print screen.

Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi ce programe ai bifate acolo.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Thesmartlucky1 a răspuns:

Restarteaza PC-ul apoi incearca sa dezinstalezi jocul.

| motanel78 explică:

Imi pare rau dar raspunsul este dai pe computer si acolo iti arata o imagine cu samp dai pe imaginea aia si instalezi din nou