| Robyyyy96 a întrebat:

Sallut TPU! Am o problema cu jocurile de pe mess ( pool, backgammon, chess ..etc ) : cand dau sa joc cu un prieten imi apare casuta alba cu un x rosu incadrat intru dreptunghi in colt stanga sus! Am instalat si java si shockwave si flash si tot nu merg jocurile! Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Actualizeaza java si shockwave sa fie ultimul update facut si ar fi bine sa ai un messenger mai nou ca sa poti juca acele jocuri mai bine succes