| GabiStars a întrebat:

Sallut TPU am o problema.Mi-am facut server de cs 1.6 non steam am terminat tot am intrat la users.ini sa-mi bag admin am pus acolo tot (admin pe nume) intru in cs dau in consolo scriu
setinfo _pw parola dupa intru pe server si nu merge nicio comanda. Va rog ajutati-ma ..sau add Gabi Gaby (poza cu rasaritul de pe minecraft)pe skype id de mess gabitza. dragut ajutati-ma plz

3 răspunsuri:
| pitbullbulterier a răspuns:

Probabil este gresit adonsul sau pluginul /who. Te pot ajuta eu cu un adons fain BB sau Furien. Add zeyz_Cs si vorbim

| GabiStars explică (pentru pitbullbulterier):

Te-am bagat astept doar sa imi dai accept da de ce ii id de skype sau mess (te-am bagat pe ambele)

| GabiStars explică (pentru pitbullbulterier):

Te-am adaugat