| n0talama a întrebat:

Sallut TPU! As dori un cont steam doar cu cs 1.6 pe el va rog frumos! Poate nu va folositi de el va rog frumos! Daca aveti skrietimi si va dau id! Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| WhiteEvil37 a răspuns:

Fara nici o suparare, Nu mai incerca! Steam cs 16 nu mai are nicio valoare, il gasesti si cu 10 lei, nu te sfii sa il cumperi deoarece cs 16 este deja "mort"!
Odata cu aparitia cs go valve a decis sa opreasca sponsorizarea cs 16 (iar ceilalti sponsori au urmat-o, bineinteles)astfel majoritatea serverelor importante/oficiale +PGL au decis eliminarea cs 16 si au trecut pe cs go (only). Astfel cu steam pe cs 16 poti doar juca pe servere de amatori si nu e cu nimic mai diferit de orice cs(valve sau fake).PS:Eu sunt extrem de nervos din aceasta cauza, deoarece dupa 5 ani de cs 16 in 2013 intentionam sa intru in pgl(aveam ocazia sa joc in next!) iar acum cu cs go(care e un esec si pe care il urasc) nu mai am nicio placere in a juca cs cu"BOTII".
Un sfat daca iti place cs cumparati GO(5 eur/prim sms)