| forsaken99 a întrebat:

Sallut TPU Stie Cineva Niste Hackuri La Forsaken World Fara Surveys. Va Multumesc

2 răspunsuri:
| Stole_Ur_Smile_Iuliaa_1990 a răspuns:

Gm din Forsaken world nu a permis folosirea oricarui fel de hack sau creerea unu privat dupa acesta. Daca vezi ca se creeaza orice fel de hack iti zugerez sa nu il folosesti.Risti banarea contului. Oricum nu exista.
Sper ca te'am ajutat. Funda?

| forsaken99 explică (pentru Stole_Ur_Smile_Iuliaa_1990):

Heheh...Intrun fel.Deja ma gandeam ca nimeni nu va stii macar ce e jocu ca toti se joca Metin unu sau doi.