| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU! Am si eu o problema,Mi-am descarcat GTA IV si imi merge in reluare cand intru in el, am dat si low rezolutia,am incercat alta faza am dat click dreapta pe computer/Setari complexe de sistem/Efecte vizuale,programe procesor,utilizare memorife fizica si memorie virtuala si era acolo in dreapta Setari am dat pe ea si am bifat Reglare pentru functionare optima, tot degeaba, tot in reluare mergea GTA IV

Am procesortongueentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2. 60GHz 2.62 GHz
RAMi:4 GB.
Placa video de:512 MB
Sursa:450 de cum dracu se num aia laughing
Cinemi spune ce are de merge greu ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aldas2 a răspuns:

Salut! Nu-ti merge deoarece placa video trebuie este prea mica.Stiu ca la cerinte recomandate cere 512 MB, dar totusi trebuie sa o ai cu vreo 200 sau 500 de MB mai mult ca sa-ti mearga bine ca e un joc foarte mare. Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am procesor : Pentium(R)*

| En3Rgi a răspuns:

Te ajut eu.Mai intai fai asta(perfect):
http://www.youtube.com/watch?v=gaKMoCyqad8
Dupa downloadeazati patch 1.04(nu mai mare ca ti se *** jocu). Dupa instaleaza-l si o sa vezi modificari la grafici la gta 4. Dale pe toate pe low si gata o sa iti mearga.Bafta!(Rezolutia sa o lasi mai maricica dar restul pe low)