| Frosty12 a întrebat:

Sallz,TPU! Cei care jucati forgotten world2 ma puteti ajuta cu ceva? Fac cont si cand vreau sa ma loghez pe joc imi zice "nume sau parola gresite"...M`a poate ajuta cineva?big grin Dau funda!; x

Răspuns Câştigător
| DixieBloom a răspuns:

Pei esti sigur ca nu ai gresit parola sau numele? daca iti zice chestia asta ``parola gresita,, atunci schimbati parola s-sau mai incearca sa bagi pana iti gaseste contul. Harbar n-am despre jocul acesta dar poate reusesti happy succes

| Frosty12 explică (pentru DixieBloom):

Ms a mers!big grinhappy

| DixieBloom a răspuns (pentru Frosty12):

Ce ti-am spus eu big grin happy