| LanGooP a întrebat:

Salu Tpu.Am DBZ-ME(Dragon Ball Z-Mugen Edition) si cand vreau sa intru pe el astept sa se incarce si apoi imi apare This system does not support fullscreen mode.Ce sa fac?

P.S. Fara noobi ca dau ig

2 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Inseamna ca nu poate versiunea sa fie in full screean,daca poti sa dai sa se faca mic (intre x si sa bag in bara, ca la pagina de internet de exemplu)faci asa inainte sa-ti dea eroarea, daca nu uitate prin folder sa cauti config, daca gasesti, dai pe el si daca vezi o casuta bifata "fullscreen" o debifezi. Funda?

| LanGooP explică (pentru TTTeofiLLL):

Am incercat sa il fac mic, dar degeaba.Nu am gasit config.crying