| Kill2Win a întrebat:

SALU TPU. As dori niste coduri pentru Nfs World. As dori mai mult pentru money si boost. DAU FUNDA.

1 răspuns:
| TERAOfficialRO a răspuns:

In primul rand nu exista coduri pentru NFSW boost. Daca gasesti pe undeva "Boost adder/hack" nu il folosi, iti va hackui contul. Foarte rar pe site-ul official NFSW se dau pentru toti jucatorii o masina sau niste boost gratis(doar de sarbatori sau evenimente speciale).
Uite aici doua coduri valide originale(pot sa le gasesti pe site)
AFBQ-Z46J-EXS7-T89H - Audi A1
BKZ9-MU44-R99X-SGLN - Lamborghini Miura Concept. Alteceva nu am gasit. Sper sa iti fie de ajutor (: