| ShadowSir a întrebat:

Salu TPU! De ieri PC-ul imi face fite. De fiecare data cand il pornesc imi da Preparing your dekstop ca si cum as fi reinstalat windows-ul dar toate programele si chestiile au ramas. Ce poate fi? Am dat si un scan cu eset nod32, nu a a vut nimic. Ce pot face sa nu se mai intample asta?

Răspuns Câştigător
| MasterStefan a răspuns:

Când ai instalat ultima oara Windowsul? Foloseste CCleaner și curata regiștrii și mai ales o defragmentare nu strica.