| Lexmyyy a întrebat:

Salu TPU. imi place jocul yu gi oh va rog daca stiti vreun site in care sa ma pot juca online cu playeri sa-mi spuneti plz

2 răspunsuri:
| baimalasi a răspuns:

Yugioh online

| JaargOn98 a răspuns:

Salut. Daca vrei poti juca Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Joey The Passion multiplayer folosind programul GameRanger. Daca nu sti cum se foloseste te poti uita pe YT la niste tutoriale sau daca vrei ma poti contacta pe mine (skype: yonutwolf98).
De asemenea exista si un site in care iti faci cont si poti juca Yugioh cu alti playeri, site-ul se numeste Dueling Network(http://www.duelingnetwork.com/); insa pe site trebuie sa stii sa joci bine Yugioh si sa fi atent si la ceilalti playeri deoarece acolo tu faci miscarile (de exemplu: cand trebuie sa tragi o carte, pui sageata pe pachet si apesi Draw, etc.)

PS:Mie nu-mi palce Dueling Network :P