| Eastwood a întrebat:

Salur TPU dati-mi si mie niste jocuri gen : actiune, misiuni, misiuni masini, strategie, sf, super-eroi. Cate unul sau 2 din toate va rog frumos. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Actiune(shooter/3rdshooter):Call of Duty(1*,2*,restul...), Battlefield(1942*/Vietnam*/oricare), Medal of Honor(oricare), Far Cry(1*/2/3/Blood Dragon), Crysis(1/2/3), The Last of Us(PS3), Sleeping Dogs, Watch_Dogs, Bioshock(1/2/Infinite),Max Payne (1*/2*/3), Constantine(HellBlazer)*, Red Dead Redemption, Half Life 1*/2*(o sa apara si 3-ul peste ceva timp), Halo:Combat Evolved*(si restul jocurilor Halo), Second Sight*, Wolfenstein(1*, Enemy Territory*, 2, The New Order-2013).

Stealth:Splinter Cell(oricare).

Super Eroi: The Incredible Hulk, Marvel The Ultimate Alliance, The Incredible Spider-Man, Spider-Man Friend or Foe, Spider-Man 3, Allice in Wonderland...

Horror: Dead Island(1 si Riptide), The Walking Dead(Story based), Left 4 Dead(1/2/3/4/The Sacrifice), Land of The Dead:Road to Fidller's Green*,

Racing/Simulator: NFS(Most Wanted 2005*, Most Wanted 2011, Hot Pursuit 2001*, Hot Pursuit 2012, The Run, S.a.), Blur, Street Racing Syndicate, Life/Live for Speed*...

P.S.: Jocurile cu steluta "*" le-am jucat si garantez ca o sa-ti mearga fiindca mi-au mers mie pe......Fi pregatit...Cel mai varza PC din istorieeeeee!(MX 4000, Athlen XP 2600+, 2gbRam(updatat de la 768 mb).
Am reusit in sfarsit sa-l schimb in 2010. rolling on the floor

Distractie placuta!

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Nu le știu să le dau pe categorii, dar iată câteva:

Battlefield 3 : acțiune (shooter) foarte real
The First Templar : mișcările de luptă sunt foarte tari
NFS Most Wanted 2 (sau altele) : curse foarte tari
Crysis 3 : parcă ai fi pe altă planetă, extratereștrii, foarte real

Astea sunt câteva. Toate au cerințe mari de sistem.