| Rabbit_6831 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata tuturor faniilor Assassin's Creed Broterhood! ...Probabil ca ati vazut finalul AC Broterhood. care este pana la urma legatura cu pestera din statul New york? Cordonatele (43 39 19 N 75 27 42 W) le-am verificat si sunt bune (pe gmaps)...Deci. ce parare aveti!? astept multe raspunsuriwinking

1 răspuns:
| Aventador91 a răspuns:

Sunt mai multe teorii, cineva spune ca ac3 o sa aiba loc in America in timpul razboiului de secesiune, altii ca o sa aiba loc tot in America, dar inainte de venirea colonistiilor. Nu se stie nimic sigur (inca...)