| mona01 a întrebat:

Aceasta intrebare este legata de sims 4. MI-am facut acum ceva vreme o fata pe sims si am nascut 3 copii toate fete, dar dupa a 3-a nastere, am vazut ca s-a ingrasat foarte mult. Am dus-o la jogging, am facut sport cu ea, am mers la gym dar nu a slabit deloc. M-am gandit ca poate daca mai nasc un copil s-ar putea face la loc si am nascut un baiat de aceasta data, insa e la fel. Daca stie cineva sa ma ajute, funda

1 răspuns:
| Silvia93 a răspuns:

Mult sport si nu manca decat cand iti e foarte foarte foame...
mai lasa copii laughing