| worm a întrebat:

Salut.Aceasta intrebare este pentru cei care joaca Dragon City pe Facebook. Cum as putea face rost de Paladin Dragon?
P.S.:

Răspuns Câştigător
| valitzu17 a răspuns:

Trebuie sa joci Social Empires si pe Social Empires sa ai level 10

| worm explică (pentru valitzu17):

Sa-mi dai si facebooku sa te bag la vecini

4 răspunsuri:
| IzzyMizzy a răspuns:

Joci social empires si daca ai level 1O pe social e. atunci faci asa:intri in dragon city:dai builds:egg:paladin:get dragon:si il vei gasi in cuib sau ce o fi aia..ai grija..nu il vinde ca daca il vinzi nu il mai poti primi nociodata inapoi_

| alynflorian a răspuns (pentru IzzyMizzy):

Pai frate te rog frumos zi-mi si mie de ce nu-mi merge (nu-mi apare get dragon colorat) chiar daca am level 10 in social e? te rog frumos zi-mi si mie...plzzz

| Dilematix2209 a răspuns (pentru alynflorian):

Mai incearca de vreo 10 ori