| Gabc a întrebat:

Salut,acum câteva zile am observat ca am data de naștere greșită pe Instagram dintr-un motiv sau altul,așa ca am zis să o schimb la cea reală, și eu având 13 ani nu am buletin,și am zis să fac verificarea prin pașaport, și îmi zice" Sorry, you cannot confirm your identity at the moment: Please try again in 24 to 36 hours." Și eu asta am făcut, acum 2 zile(48 de ore) și astăzi am mai încercat o dată, și același lucru îmi zice. Exista vreo rezolvare sau trebuie să îmi fac alt cont?

1 răspuns:
| Anonimboy111 a răspuns:

Sal, din pacate nu mai poti recupera contul, iti v a da drumu la cont ei dupa ce faci varsta minima legala spusa de ei sau nu iti mai deschide contul niciodata, n ai decat sa iti faci alt cont momentan